Pagina 1 van 1

YD7001 als wifi client, spatie in password bugje?

Geplaatst: 18 feb 2023, 11:53
door jabesse
Hi,

Op de plek waar m'n modelspoorbaan staat, heb ik geen bekabeld netwerk beschikbaar. Met de DR5000 lukte het nooit om die als wifi-client in te stellen. Uiteindelijk heb ik een wifi-bridge via LAN moeten verbinden met de DR5000, en dat werk redelijk maar niet geweldig.

Nu, met de YD7001, wil ik dat opnieuw proberen. Echter, ik blijk alleen als client met m'n wifi-netwerk te kunnen verbinden als er geen spaties in het wifi-wachtwoord staan. Ik heb geprobeerd met aanhalingstekens en met backspaces voor de spatie, maar geen optie werkt.
Even snel een 2e wifi-netwerk opgezet met een wachtwoord zonder spaties, en daar krijg ik direct connectie.

Ik vermoed een bugje...

Groet,
Jeroen

Re: YD7001 als wifi client, spatie in password bugje?

Geplaatst: 18 feb 2023, 12:26
door Karst
Nee, is zo bedoeld… ( tenminste is zo geprogrammeerd ;) )

Maarrrr ik ga kijken of ik er wat aan kan doen

Re: YD7001 als wifi client, spatie in password bugje?

Geplaatst: 18 feb 2023, 19:23
door DTS
Kan dat überhaupt ergens om een spatie in je wachtwoord te zetten?

Re: YD7001 als wifi client, spatie in password bugje?

Geplaatst: 18 feb 2023, 19:42
door jabesse
Ik heb het al jaren zo, en het werkt op elk device, behalve op één…

Re: YD7001 als wifi client, spatie in password bugje?

Geplaatst: 18 feb 2023, 20:01
door Karst
Hoe was het ook alweer met die 10 wijzen ? :D ;)

Ik weet niet hoe ik je moet aanspreken, kan me niet voorstellen dat je in werkelijkheid jabesse heet, maar momenteel heeft 1 van 263 YD9401 gebruikers een spatie in een wachtwoord gemeld.

Het makkelijkste voor mij zou zijn: Kan niet, moet je niet willen.... ( let op die 4 puntjes :P ;) )
Maar zo werkt YaMoRC niet. We gaan er serieus naar kijken, dat zeker. Maar niet morgen.

Grtzz,
Karst

Re: YD7001 als wifi client, spatie in password bugje?

Geplaatst: 18 feb 2023, 22:37
door jabesse
Zeg maar Jeroen. We hebben elkaar in Lochem bij Freebit gesproken, terwijl mijn vrouw m’n zoontjes probeerde zoet te houden. Je had een goed verhaal en een goede productpresentatie, en daardoor nu een nieuwe klant.

Geen haast aub! Ik kan ook m’n WiFi wachtwoord wijzigen. Moet ik ff m’n huis door en alles opnieuw koppelen, maar da’s vermoedelijk minder werk dan de code aan te passen!

Ik heb bij een grote bank gewerkt aan de internet security. Sindsdien zijn mijn wachtwoorden anders dan die van de meeste mensen. ;-)

Groet,
Jeroen