cv uitlezen
Geplaatst: 10 mei 2023, 17:05
kan je een cv uitlezen met de witte z21 mijn hondekop maakt geen snelheid en nu wil ik de cv 5 uitlezen en opnieuw instellen .
Doe dat dan wel via JMRI en niet via de Multimaus. Moet er hier wekelijks wel een paar resetten omdat de decoder in de war is na een mislukt pom actieHube schreef: 10 mei 2023, 17:40 Ja, dat kan wel, op de cv programmeer stand op een aparte stukje rails.
Maar je kunt ook cv5 op maximaal zetten en dan vervolgens steeds een paar stapje lager totdat je tevreden bent met de snelheid.
Daarna cv6 op ongeveer de helft.
Groetjes Gerard
Met de multi maus nooit een probleem gehad. Maar doe het niet met POM maar met CV modus op de MM.DTS schreef: 11 mei 2023, 14:38Doe dat dan wel via JMRI en niet via de Multimaus. Moet er hier wekelijks wel een paar resetten omdat de decoder in de war is na een mislukt pom actieHube schreef: 10 mei 2023, 17:40 Ja, dat kan wel, op de cv programmeer stand op een aparte stukje rails.
Maar je kunt ook cv5 op maximaal zetten en dan vervolgens steeds een paar stapje lager totdat je tevreden bent met de snelheid.
Daarna cv6 op ongeveer de helft.
Groetjes Gerard
(Ben zelf echt geen fan van POM)
Als je de handleiding bij de hand heb dan kun je het daarin vinden. Als je die niet meer heb dan kan ik je wel een link of foto’s sturen.Lambert schreef: 11 mei 2023, 16:40 nu staat de loc op programeerspoor waar vind ik dan de knop om de cv te veranderen